Novinky

Nový eshop

Nový eshop

Spustili jsme nový eshop, který je zaměřený na značku pneumatik Nokian. Neváhejte nakupovat!

 

https://nokian.almapneu.cz/

ALMA PNEU SK s.r.o.

ALMA PNEU SK s.r.o.

Na přelomu roku 2017 byla založena na Slovensku dceřiná společnost ALMA PNEU SK s.r.o. se sídlem a distribučním skladem v Nových Zámcích a pneuservisem v Bratislavě. Na slovenském trhu nejsme nováčci a rozhodli jsme se být našim slovenským zákazníkům blíže.

Více info: /alma-pneu-sk.htm

Firemní flotila

Firemní flotila
Naše firemní flotila je připravena v těchto nepřehlednutelných barvach NOKIAN TYRES. Pneumatiky NOKIAN jsou prověřeny severem "Northproof" a proto jsou nejlepší volbou! Navštivte nás na našich provozovnách nebo na e-shopu. Více foto: /fotogalerie.htm
 

Navigační systém

Navigační systém

Zákazníci nás mohou lépe nalézt podle nových navigačních tabulí.

Úvod » O firmě » Aktuality » PROJEKTY OP LZZ

PROJEKTY EU

Získané prostředky z OP Lidské zdroje a zaměstnanost nám umožnily v červenci 2013 zahájit realizaci projektu s názvem „Metodologie výroby protektorů tzv. studenou technologií v ALMA PNEU s.r.o.“(reg. č. CZ.1.04/1.1.04/92.00156) zaměřeného na profesní vzdělávání našich zaměstnanců pracujících na protektorovací lince se specifickou technologií protektorování pneumatik tzv. studenou technologií. Oblasti vzdělávání byly strategicky zvoleny tak, aby se kvalifikační rozvoj zapojených zaměstnanců projevil ve zvýšení kvality odváděné práce a pracovního výkonu, pozitivně ovlivnil další prosperitu, růst a výrobní efektivitu společnosti.

Doplňkově projekt řeší i vzdělávací potřeby pracovníků administrativy a managementu z oblasti komunikace, řízení logistických procesů a IT s cílem zlepšit systém organizace a vnitrofiremní spolupráce.

Na konci roku 2013 jsme zahájili školení, která budou pokračovat až do srpna 2014.