Profil firmy
Novinky

ALMA PNEU SK s.r.o.

ALMA PNEU SK s.r.o.

Na přelomu roku 2017 byla založena na Slovensku dceřiná společnost ALMA PNEU SK s.r.o. se sídlem a distribučním skladem v Nových Zámcích a pneuservisem v Bratislavě. Na slovenském trhu nejsme nováčci a rozhodli jsme se být našim slovenským zákazníkům blíže.

Více info: /alma-pneu-sk.htm

Firemní flotila

Firemní flotila
Naše firemní flotila je připravena v těchto nepřehlednutelných barvach NOKIAN TYRES. Pneumatiky NOKIAN jsou prověřeny severem "Northproof" a proto jsou nejlepší volbou! Navštivte nás na našich provozovnách nebo na e-shopu. Více foto: /fotogalerie.htm
 

Navigační systém

Navigační systém

Zákazníci nás mohou lépe nalézt podle nových navigačních tabulí.

Mobilní nákladní pneuservis

Mobilní nákladní pneuservis

Nabízíme zákazníkům služby mobilního nákladního pneuservisu.

Volejte na telefon 777 790 502.

Pracovní doba mobilního servisu je od 7-17h.

Mimo pracovní dobu dle dohody.

Úvod » O firmě » Profil firmy

Profil firmy

Představení firmy

Firma ALMA PNEU s.r.o. vznikla počátkem roku 1998 s hlavní aktivitou - výroba a prodej studených protektorů a nákladních pneumatik. Od počátku máme tým prodejců a vlastní vozový park pro zajištění prodeje, svozu ojetých pneumatik k protektorování a rozvozu hotových protektorů.

Mezi naše zákazníky od počátku patří velké dopravní a stavební firmy, pneuservisy i drobní dopravci v celé České republice a na Slovensku. Postupně jsme naši činnost rozšiřovali o prodej nových nákladních pneumatik, osobních pneumatik a několik let prodáváme i pneumatiky pro stavební stroje, zemědělské a lesnické stroje, vysokozdvižné vozíky a další.

Po celou dobu rozšiřujeme vlastní pneuservisní síť - dnes Ostrava, Opava, Frýdek Místek, Nový Jičín, Olomouc a Bratislava. Kvalitní a rychlé služby jsou jsou jednou z našich hlavních priorit. Kvalifikovaný personál, moderní stroje, špičkové opravné materiály a dostatečné zázemí pro zákazníky jsou předpoklady pro kvalitní službu.  

 

 

Soubory ke stažení