opravy pneu všech velikostí
Novinky

ALMA PNEU SK s.r.o.

ALMA PNEU SK s.r.o.

Na přelomu roku 2017 byla založena na Slovensku dceřiná společnost ALMA PNEU SK s.r.o. se sídlem a distribučním skladem v Nových Zámcích a pneuservisem v Bratislavě. Na slovenském trhu nejsme nováčci a rozhodli jsme se být našim slovenským zákazníkům blíže.

Více info: /alma-pneu-sk.htm

Firemní flotila

Firemní flotila
Naše firemní flotila je připravena v těchto nepřehlednutelných barvach NOKIAN TYRES. Pneumatiky NOKIAN jsou prověřeny severem "Northproof" a proto jsou nejlepší volbou! Navštivte nás na našich provozovnách nebo na e-shopu. Více foto: /fotogalerie.htm
 

Navigační systém

Navigační systém

Zákazníci nás mohou lépe nalézt podle nových navigačních tabulí.

Mobilní nákladní pneuservis

Mobilní nákladní pneuservis

Nabízíme zákazníkům služby mobilního nákladního pneuservisu.

Volejte na telefon 777 790 502.

Pracovní doba mobilního servisu je od 7-17h.

Mimo pracovní dobu dle dohody.

Úvod » Protektory

Studené protektorování

ALMA PNEU vyrábí celý běžně používaný sortiment typů a dezénů pneumatik s průměrem disku 15" až 22,5". Protektorujeme jak „kostry” pneumatik dodané zákazníky, tak dodáváme protektory na našich „kostrách” - většinou renomovaných značek. Nabízíme i možnost expresních dodávek.

V roce 2008 jsme instalovali jednu z nejmodernějších protektorovacích linek v Evropě pro studené protektorování. Celý výrobní proces protektorování - vstupní prohlídka, drásání, opravy, navalení nového běhounu, vulkanizace a výstupní kontrola je prováděn dle standardů ISO 9002 a každoročně homologován.


Hlavními dodavateli protektorovacích materiálů jsou Marangoni a Nokian Tyres.

Soubory ke stažení

Fotografie