Nákladní pneumatiky Nokian

Huštění inertním plynem

Nákladní pneumatiky Nokian Tyres

Nákladní pneumatiky Nokian Tyres jsou důležitým produktem našeho prodejního portfolia. Jedná se o celou škálu produktů, od pneumatik pro malá nákladní a rozvážková vozidla, až po největší stavební nakladače a dampry. Nákladní pneumatiky Nokian Tyres a jejich prémiové řady Hakkapeliitta jsou jedny z nejlepších nákladních pneumatik na světe do extrémních zimních podmínek. Kvalitu těchto pneumatik potvrzují stovky našich zákazníků v České republice i na Slovensku.

Společnost Nokian Tyres vyrobila první zimní pneumatiku na světě pro nákladní vozidla již v roce 1934. Od té doby jsme se zavázali, že budou dělat profesionální jízdu bezpečnější, pohodlnější a hospodárnější. Úzká spolupráce s řidiči, miliony testovacích kilometrů a vlastní testovací zařízení v Ivalu v Laponsku podporují vývoj produktů Nokian Tyres. Výsledkem je, že vyrábí pneumatiky, na které se můžete spolehnout – i když se zhorší počasí.

Produkty Nokian Tyres naleznete na našem e-shopu:

NOKIAN TYRES HAKKA TRUCK TRAILER

Při velkém zatížení na měnících se podmínkách vozovky záleží na pneumatikách na každé nápravě. Vysoká hmotnost přívěsu ovlivňuje ovladatelnost celého vozidla, takže přilnavost, stabilita a spolehlivost pneumatik přívěsu je kritickým požadavkem. Při přepravě nebezpečného zboží (ADR), kapalin nebo volně loženého zboží je Nokian Tyres Hakka Truck Trailer prémiová pneumatika pro přívěsy do každého počasí, která nabízí bezpečný, udržitelný a ekonomický kilometrový výkon – a to i v těch nejnáročnějších silničních a povětrnostních podmínkách.

 • VYŠŠÍ NÁJEZD, NIŽŠÍ CELKOVÉ NÁKLADY

Kvalita pneumatik znamená pro nákladní vozy hlavně vysoký kilometrový výkon. Působivá životnost, kterou umožňuje nová pryžová směs, robustní design ramen a vyhazovače kamenů se promítají do nižších celkových nákladů na provoz.

 • HLADKÉ KOUVÁNÍ PRO HOSPODÁŘSTVÍ, EKOLOGII A KOMFORT

Pneumatika Nokian Tyres Hakka Truck Trailer se svým nízkým valivým odporem šetří palivo s každým kilometrem. Má také chladnější a tišší chod, zvyšuje komfort jízdy a splňuje nejpřísnější předpisy a normy.

 • VYNIKAJÍCÍ PŘILNAVOST PRO JISTOTU NA JAKÉKOLI SILNICI, ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Kvalitní zimní pneumatiky pro nákladní vozidla vám dodají jistotu na každé silnici. Otevřený dezén s hustými lamelami vám pomůže udržet přívěs pod kontrolou i na udusaném sněhu a ledu.

 • KOMPATIBILNÍ PROTEKTOR NOKTOP PRO ÚSPORU NÁKLADŮ A ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

Proces protektorování Noktop šetří vaše náklady na pneumatiky i životní prostředí. S kompatibilním protektorem Nokian Tyres Noktop Hakka Trailer přejdou všechny důležité vlastnosti vaší pneumatiky Nokian Tyres Hakka Truck Trailer do druhého kola.

NOKIAN TYRES HAKKA TRUCK DRIVE

 • VYNIKAJÍCÍ PŘILNAVOST, NÍZKÉ OPOTŘEBENÍ A VYSOKÁ STABILITA

Nová celoroční pneumatika pro hnanou nápravu pro nákladní vozidla a autobusy, pro dálkovou a střední přepravu. Nokian Tyres Hakka Truck Drive vám nabízí vynikající přilnavost, nízié opotřebení a vysokou stabilitu bez jakýchkoli kompromisů. DSI - Indikátor bezpečnosti jízdy.

 • PŘILNAVSOT

Nokian Tyres Hakka Truck Drive nabízí dobrou zimní přilnavost na udusaném sněhu a ledu. Jeho efektivní lamely zlepšují přilnavost jak při zrychlování, tak při brzdění.

 • DOBRÁ STABILITA

Nokian Tyres Hakka Truck Drive má dobrou stabilitu kvůli vzorku běhounu ve tvaru V a speciálním polootevřeným ramenům. Otevřený dezén ve tvaru V také nabízí dobré samočištění.

 • ROVNOMĚRNÉ OPOTŘEBENÍ

Nokian Tyres Hakka Truck Drive má optimalizované rozložení vzorku běhounu, které zajišťuje rovnoměrné opotřebení.

NOKIAN TYRES HAKKA TRUCK 844+

Nokian Tyres Hakka Truck 844+ byla navržena tak, aby fungovala bezchybně i v náročných podmínkách. Jeho aktualizovaný design běhounu umožňuje vynikající kilometrový výkon a dobrou odolnost proti opotřebení. Nokian Tyres Hakka Truck 844+ je speciálně navržen pro použití na přívěsech, ale dobře funguje také jako přední pneumatika.

 • PRO VŠECHNA ROČNÍ OBDOBÍ

Pneumatiky Nokian Hakka Truck 844+ jsou určeny pro celoroční přepravu na dlouhé a střední vzdálenosti a dobře fungují i ​​v zimních podmínkách.

 • ODOLNOST DLE DESIGNU

Nový aktualizovaný design běhounu spolu s novou směsí běhounu dává pneumatikám Nokian Tyres Hakka Truck 844+ pro přívěs optimální povrchový tlak. To zajišťuje rovnoměrné opotřebení a vynikající kilometrový výkon. Spiral Sipe System udržuje správnou tuhost dezénu, i když se pneumatika opotřebovává.

 • ČISTÉ DRÁŽKY

Vyhazovače kamenů v hlavních drážkách snižují zachycování kamenů. To snižuje pronikání ostrých kamenů do pneumatiky a prodlužuje její životnost. Radost budou mít i ostatní účastníci silničního provozu, protože se snižuje počet poškození čelních skel.

 • TICHÉ A BEZPEČNÉ

Nokian Tyres Hakka Truck 844+ má nízký valivý odpor, který snižuje náklady na palivo a zajišťuje tichý chod. Indikátor bezpečnosti jízdy (DSI) udává v číslech, kolik milimetrů běhounu zbývá na hlavních drážkách pneumatiky.

 • TAKÉ NA PROTEKOVÁNÍ

Nokian Tyres Hakka Truck 844+ má vynikající možnosti protektorování, což zvyšuje použitelnost pláště a snižuje celkové náklady. Dezén běhounu Nokian Tyres Hakka Truck 844+ je k dispozici také v odolném materiálu protektorování Nokian Tyres Noktop 44.

NOKIAN TYRES HAKKA TRUCK STEER

Pneumatika Nokian Tyres Hakka Truck Steer se může pochlubit mnoha pokročilými funkcemi, díky kterým je robustní a pohodlná. Jeho široký běhoun vám poskytuje dobrý kilometrový výkon, zatímco nové, vylepšené vyhazovače kamenů zabraňují zachycení kamenů v drážkách. Nízká hlučnost pneumatik a stabilní ovladatelnost dělají z Nokian Tyres Hakka Truck Steer bezpečného a příjemného partnera na dlouhé cesty po celý rok.

 • NÍZKÉ OPOTŘEBENÍ BĚHOUNU

Široký běhoun pneumatiky Nokian Tyres Hakka Truck Steer s dlouhou životností poskytuje dobrý kilometrový výkon.

 • DOBRÁ PŘILNAVOST NA MOKRU

Pneumatika Nokian Tyres Hakka Truck Steer nabízí aktivátory lamel, které zlepšují přilnavost za mokra.

 • VYHAZOVAČE KAMENE

Vylepšené vyhazovače kamenů pneumatiky Nokian Tyres Hakka Truck Steer zabraňují zachycení kamenů v drážkách a chrání pneumatiku před poškozením.

NOKIAN TYRES HAKKAPELIITTA CITY BUS

Městské autobusy musí jezdit podle jízdního řádu bez ohledu na počasí. To je důvod, proč pneumatika Nokian Tyres Hakkapeliitta City Bus obsahuje nový agresivní vzorek a efektivní lamely s velkou přilnavostí na sněhu a ledu – i když je opotřebovaná.

 • DOBRÝ NÁJEZD KILOMETRŮ

Pneumatika Nokian Tyres Hakkapeliitta City Bus má zesílené bočnice a rovnoměrný vzorek opotřebení, který zajišťuje dobrý kilometrový výkon, díky čemuž je pneumatika Hakkapeliitta City Bus ideální volbou pro náročné městské autobusy.

 • VYNIKAJÍCÍ ZIMNÍ PŘILNAVOST

Pneumatika Nokian Tyres Hakkapeliitta City Bus má nový agresivní vzorek a efektivní lamely s dostatkem přilnavosti na sněhu a ledu.

 • DOBRÁ ŽIVOTNOST

Pneumatika Nokian Tyres Hakkapeliitta City Bus nabízí dobrou odolnost pro městské autobusy.

NOKIAN TYRES E-TRUCK TRAILER

Pneumatika Nokian Tyres E-Truck Trailer je ekonomickou volbou pro náročné celoroční používání přívěsu. Jeho robustní ramena a rovnoměrné opotřebení zaručují dobrý kilometrový výkon, zatímco nízký valivý odpor šetří palivo a životní prostředí.

 • DOBRÝ NÁJEZD KILOMETRŮ

Robustní ramena a rovnoměrné opotřebení pneumatiky Nokian Tyres E-Truck Trailer zaručují dobrý kilometrový výkon. Také méně zachycování kamenů.

 • ŠETŘÍ PALIVO A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Pneumatika Nokian Tyres E-Truck Trailer nabízí nízký valivý odpor, který šetří palivo a životní prostředí.

 • VYLEPŠENÁ STABILITA

Pneumatika Nokian Tyres E-Truck Trailer má nové klikaté drážky, které zlepšují stabilitu. Pneumatika má dobrou přilnavost na silnici.

NOKIAN TYRES E-TRUCK DRIVE

Nokian Tyres E-Truck Drive je celoroční pneumatika pro hnací nápravu určená pro střední a regionální přepravu. Nabízí dobrou přilnavost a ekonomické kilometry na různých typech silnic a povětrnostních podmínek.

 • DOBRÁ TRAKCE

Pneumatika Nokian Tyres E-Truck Drive se vyznačuje efektivním blokovým vzorkem a designem s otevřeným středem, který zajišťuje dobrou trakci.

 • ŽIVOT BEZ PROBLÉMŮ

Rovnoměrné opotřebení pneumatiky Nokian Tires E-Truck Drive nabízí dlouhou a bezproblémovou životnost.

 • ŠETŘÍ PALIVO A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Pneumatika Nokian Tyres E-Truck Drive má nízký valivý odpor a nízkou hlučnost, nabízí větší komfort najetých kilometrů a šetří palivo i životní prostředí.

NOKIAN TYRES E-TRUCK STEER

Pneumatika Nokian Tyres E-Truck Steer je navržena pro celoroční použití na řízených nápravách nákladních vozidel a autobusů střední a regionální přepravy. Jeho dobrá přilnavost za mokra a silný vzorek vám zajistí stabilní a předvídatelné ovládání.

 • DOBRÝ NÁJEZD KILOMETRŮ

Pneumatika Nokian Tyres E-Truck Steer má nový typ klikatých drážek, které zabraňují zachycení kamínků. Spolu s rovnoměrným vzorem opotřebení nabízí dobrý kilometrový výkon.

 • CELOROČNÍ VYUŽITÍ

Pneumatika Nokian Tyres E-Truck Steer je navržena pro celoroční použití na řízených nápravách nákladních vozidel a autobusů střední a regionální přepravy.

 • VYNIKAJÍCÍ OVLADATELNOST

Pneumatika Nokian Tyres E-Truck Steer je vybavena systémem spirálových lamel, který zvyšuje přilnavost na všech vozovkách. Dobrá přilnavost a silný vzorek vám zajistí stabilní a předvídatelné ovládání.

NOKIAN TYRES R-TRUCK TRAILER

Použití v terénu v drsných a náročných podmínkách klade vysoké požadavky také na pneumatiku pro přívěs. Pneumatika Nokian Tyres R-Truck Trailer má vlastnosti, které zajišťují dlouhou a bezproblémovou životnost na silnici i v terénu. Jeho otevřený dezén zajišťuje dobré samočištění a odolnost v náročných podmínkách.

 • VÝBORNÝ NÁJEZD KILOMETRŮ

Pneumatika Nokian Tyres R-Truck Trailer má robustní konstrukci, která kromě odolnosti proti poškození zajišťuje vynikající kilometrový výkon.

 • DOBRÉ VLASTNOSTI PO CELOU ŽIVOTNOST

Speciální pryžová směs pneumatiky Nokian Tyres R-Truck Trailer a nízké hromadění tepla znamená, že se pneumatika opotřebovává rovnoměrně a zachovává si své dobré vlastnosti po celou dobu své životnosti.

 • VYHAZOVAČE KAMENE

Nokian Tyres R-Truck Trailer nabízí vyhazovače kamenů v hlavních drážkách, které prodlužují životnost zejména na drsných površích po celou dobu životnosti.

NOKIAN TYRES R-TRUCK DRIVE

Když vás daná práce vyvede ze zpevněné silnice, budete potřebovat pneumatiky, na které se můžete spolehnout. Pneumatika Nokian Tyres R-Truck Drive je navržena tak, aby fungovala jak na dálnici, tak na nerovném a těžkém terénu.

 • DLOUHÁ ŽIVOTNOST

Pneumatika Nokian Tyres R-Truck Drive má vysoce kvalitní pryžovou směs pro dlouhou životnost. Jeho velké bloky na běhounu také nabízejí odolnost a snižují vylamování a trhání v náročných prostředích.

 • ROVNOMĚRNÉ OPOTŘEBENÍ

Nízké zahřívání pneumatiky Nokian Tyres R-Truck Drive znamená, že se pneumatika opotřebovává rovnoměrně a zachovává si své dobré vlastnosti po celou dobu životnosti.

 • DOBRÁ PŘILNAVOST

Pneumatika Nokian Tyres R-Truck Drive má otevřený vzorek, který zajišťuje dobré samočištění a přilnavost v měnících se jízdních podmínkách.

NOKIAN TYRES R-TRUCK STEER

Použití v terénu klade vysoké nároky na pneumatiku. Pneumatika Nokian Tyres R-Truck Steer je vyrobena tak, aby fungovala jak na dálnici, tak na nerovném a těžkém terénu. Jeho otevřený vzorek běhounu a široké drážky zajišťují dobré samočištění a přilnavost v měnících se jízdních podmínkách.

 • DLOUHÁ ŽIVOTNOST

Pneumatika Nokian Tyres R-Truck Steer má vysoce kvalitní pryžovou směs pro dlouhou životnost.

 • DOBRÉ VLASTNOSTI PO CELOU ŽIVOTNOST

Nízké zahřívání pneumatiky Nokian Tyres R-Truck Steer znamená, že se pneumatika opotřebovává rovnoměrně a zachovává si své dobré vlastnosti po celou dobu životnosti.

 • VYHAZOVAČE KAMENE

Pneumatika Nokian Tyres R-Truck Steer nabízí vyhazovače kamínků v hlavních drážkách pro prodloužení životnosti, zejména na drsném povrchu.