Protektory

PROTEKTORY
Huštění inertním plynem

Výroba protektorů - pomáháme šetřit

Studené protektorování

ALMA PNEU vyrábí celý běžně používaný sortiment typů a dezénů pneumatik s průměrem disku 15" až 22,5". Protektorujeme jak „kostry” pneumatik dodané zákazníky, tak dodáváme protektory na našich „kostrách” - většinou renomovaných značek. Nabízíme i možnost expresních dodávek.

V roce 2008 jsme instalovali jednu z nejmodernějších protektorovacích linek v Evropě pro studené protektorování. Celý výrobní proces protektorování - vstupní prohlídka, drásání, opravy, navalení nového běhounu, vulkanizace a výstupní kontrola je prováděn dle standardů ISO 9002 a každoročně homologován. Hlavními dodavateli protektorovacích materiálů jsou Marangoni a Nokian Tyres.

Protektory NOKTOP

Protektorování se osvědčilo pro celý dopravní průmysl. Ve Skandinávii jsou protektorovány až dvě ze tří prodaných pneumatik pro nákladní automobily a autobusy. To dokazuje, že protektorování si získalo své místo v rámci rozumného a ekonomického profesionálního řízení pneuhospodářství.

Pneumatika na milion kilometrů

Vaše použitá, ale jinak pevná kostra pneumatiky má větší hodnotu, než si myslíte. Kvalitní pneumatiku lze protektorovat dvakrát, dokonce i třikrát, což umožňuje pokrytí až milionu kilometrů jedinou kostrou pneumatiky.
Citlivé řízení životního cyklu pneumatik je základní funkcí v každé dobře fungující dopravní společnosti. Protektorovací materiály Noktop doplňují služby nabízené Nokian Tyres, což přináší předvídatelnost a taky i kvalitu vašeho životního cyklu pneumatik. S dvakrát protektorovanou pneumatikou můžete ušetřit až 50% nákladů.
Pokaždé, když si vyberete protektorovanou pneumatiku před novou, ušetříte peníze, suroviny a životní prostředí. A co víc, pneumatika kvalitně naprotektorovaná bude pravděpodobně kvalitnější než ta nejlevnější nová. Protektorování je k dispozici pro kvalitní kostry pneumatik jakékoli značky.

Pro životní prostředí

Při úspoře peněz šetříte suroviny a životní prostředí. Každá protektorovaná pneumatika šetří ve srovnání s novou pneumatikou asi 70 litrů oleje. Emise CO2 teky nižší. Naše nová produktová řada Nokian E-tread šetří suroviny a energii ještě více, protože její výrobní proces efektivně využívá prvotřídní recyklované povrchové pryžové směsi z naší výrobní linky.

Pro více informací nás kontaktujte! 

Technické dotazy:

Radim Grunt
tel.+420 777 790 517
email: grunt@almapneu.cz

Obchod:

Tomáš Indrák
tel.+420 777 790 520
email: tomas.indrak@almapneu.cz