Profil firmy

Objednat se na servis
E-shop

Představení firmy

Firma ALMA PNEU s.r.o. vznikla počátkem roku 1998 s hlavní aktivitou výroba a prodej studených protektorů nákladních pneumatik. Od počátku disponujeme týmem prodejců a vlastním vozovým parkem pro zajištění distribuce prodeje, svozu ojetých pneumatik k protektorování, rozvozu hotových protektorů a k likvidaci pneumatik.

Postupně jsme naši činnost rozšiřovali o prodej nákladních, autobusových a osobních pneumatik. Taky standardně nabízíme speciální pneumatiky pro stavební, zemědělské a lesnické stroje. Mezi naše zákazníky, tak nepatří jen velké dopravní a stavební společnosti, ale i celá řada pneuservisů i menších dopravců v celé České republice a na Slovensku. Po celou dobu naši činnosti posilujeme vlastní pneuservisní a distribuční síť, dnes: Ostrava, Opava, Frýdek Místek, Nový Jičín, Olomouc a Nové Zámky (SK).

Podle potřeb našich zákazníků, zajišťujeme obsluhu vozových parků i mobilními pneuservisy. Kvalitní, rychlé a dostupné služby jsou jednou z našich hlavních priorit. Kvalifikovaný personál, moderní stroje, špičkové opravné materiály a potřebné zázemí pro zákazníky, jsou předpokladem pro kvalitní služby.

Dceřiná společnost na Slovensku ALMA PNEU SK s.r.o.

Na přelomu roku 2017 byla námi založena na Slovensku dceřiná společnost ALMA PNEU SK s.r.o., se sídlem, distribučním skladem a pneuservisem v Nových Zámcích (Pribeta). Na slovenském trhu působíme už poměrně dlouhou dobu, založení společnosti bylo tak logickým vyústěním pro zlepšení prodejního komfortu i našim slovenským zákazníkům.