Detail novinky

Nová řada letních pneumatik NOKIAN Wetproof

Nová generace letních pneumatik je zde. Představujeme Vám komfortní a maximálně bezpečnou pneumatiku Nokian Wetproof a sportovní Nokian Powerproof.


NOKIAN WETPROOF

NEPŘÍTEL AQUAPLANINGU

Nová pneumatika Nokian Wetproof představuje bezpečnou a spolehlivou volbu pro osobní vozidla. Jejími nejvýznamnějšími vlastnostmi jsou vynikající brzdný výkon na mokrých vozovkách a efektivní odolnost vůči aquaplaningu.

Díky tomu zajišťuje bezpečnou a bezstarostnou jízdu i v deštivých dnech. Za dokonale vyladěnou rovnováhou mezi jízdními vlastnostmi na mokru a suchu se skrývá nový koncept dvojí bezpečnostní zóny. Tato jedinečná technologie bezpečnostních zón zajišťuje bezpečnost a spolehlivost ve všech jízdních podmínkách. Nižší valivý odpor zase zvyšuje palivovou účinnost a podporuje ekologickou jízdu. Vynikající vlastnosti pneumatiky Nokian Wetproof prokazuje Výkonnostní značka od nezávislé zkušební organizace TÜV SÜD. Tato značka potvrzuje, že pneumatika Nokian Wetproof je z hlediska kvality a výkonosti porovnatelná s prémiovými konkurenty.

 

NOKIAN POWERPROOF

PŘÍJEMNÁ VYVÁŽENOST

Nová letní pneumatika Nokian Powerproof zvládá s příjemnou vyvážeností všechny formy léta. Extrémně stabilní ovladatelnost a logické reakce na pokyny řízení zajišťují bezstarostnost jak při změnách jízdních pruhů ve vysokých rychlostech, tak při prudkém brzdění. Nokian Powerproof poskytuje kvalitu, umožňuje snadnou jízdu a patří do nejvyšší kategorie pneumatik pro osobní vozidla: kategorie UHP.

Jedinečný koncept dvojí bezpečnostní zóny umožňuje, že kontaktní plocha pneumatiky Nokian Powerproof zůstává optimální jak na deštivých dálnicích, tak na sluncem rozpálených silnicích. K testování tohoto prémiového produktu, který prokázal vynikající vlastnosti z hlediska ovladatelnosti, přispěl svými odbornými znalostmi a zkušenostmi také mistr světa ve Formuli 1 Mika Häkkinen. Výkonnostní značka od nezávislé zkušební organizace TÜV SÜD prokazuje všestranné a komplexní výkony.